Trainingstijden

Trainingstijden 1e helft veldseizoen 2021-2022 
DS 1 en 2 starten op 3 augustus, overige teams in de week van 16 augustus

TeamstrainersdagVeld 1
Sen 1 + Sen 2 Rick Visserdinsdag20.00uur-21.30uur
Sen 1 + Sen 2 Rick Visserdonderdag20.00uur-21.30uur
Nicole Quadvliegdonderdag20.00uur-21.30uur
A1 + B1Rick Visserdinsdag18.30uur-20.00uur
A1 + B1Rick Visserdonderdag18.30uur-20.00uur
Nicole Bekkerdonderdag18.30uur-20.00uur
B2Simonedinsdag18.30uur-20.00uur
B2Bo Boekeldonderdag18.00uur-19.30uur
C1  Anita vd Gulikmaandag19.00uur-20.30uur
C1Kelly Damwoensdag18.00uur-19.30uur
Floor, hulptrainerwoensdag18.00uur-19.30uur
D1Anita vd Gulikmaandag18.00uur-19.00uur
D1Kelly/Carlawoensdag18.00uur-19.30uur
Eliza en Nienke hulptrwoensdag18.00uur-19.30uur veld 2
E1Sandra Bakkermaandag17.00uur-18.00uur
F1 Chantalmaandag17.00uur-18.00uur
Tess, hulptrainermaandag17.00uur-18.00uur
KeeperstrainingJozephinemaandag19.30uur-20.30uur

Recreanten wordt nog vastgesteld

Conditie/krachttraining senioren 1 t/m B-Jeugd 
Sportschool Sportlink, Oester 20a, Noord-Scharwoude
(alleen voor leden die zich hiervoor hebben aangemeld)

Keepertraining
De keepertrainingen – gegeven door Jozephine – zijn in het zaalseizoen op maandag van 19.30 tot 20.30 uur.

We trainen niet op officiĆ«le feestdagen, op de ma. en di. van Waarlander kermis en in de kerstvakantie. F t/m D-jeugd traint ook niet in de overige schoolvakanties. 

Algemene trainingsinfo
Onze zaaltrainingen worden gegeven in Sportpodium Waarland, de buitentrainingen op onze verharde velden op Sportpark De Groet. Het schema van trainingen wordt per seizoen opgesteld door de Technische Commissie, rekening houdend met de beschikbaarheid van de zaal en de trainers.

Trainingstijden zaalseizoen 2021-2022
Vanaf 11 oktober tot en met 24 maart 2022

TeamstrainersdagVeld 1
Sen 1 + Sen 2 Rick Visserdinsdag20.00uur-21.30uur
Sen 1 + Sen 2 Rick Visserdonderdag20.00uur-21.30uur
Nicole Quadvliegdonderdag20.00uur-21.30uur
A1 + B1Rick Visserdinsdag18.30uur-20.00uur
A1 + B1Rick Visserdonderdag18.30uur-20.00uur
Nicole Bekkerdonderdag18.30uur-20.00uur
B2Simonedinsdag18.30uur-19.30uur
B2Bo Boekeldonderdag18.30uur-19.30uur
C1  Anita vd Gulikmaandag19.00uur-20.30uur
C1Kelly Damwoensdag18.00uur-19.30uur
Floor, hulptrainerwoensdag18.00uur-19.30uur
D1Anita vd Gulikmaandag18.00uur-19.00uur
D1Kelly/Carlawoensdag18.00uur-19.30uur
Eliza en Nienke hulptrwoensdag18.00uur-19.30uur
E1Sandra Bakkermaandag17.00uur-18.00uur
F1 Chantalmaandag16.00uur-17.00uur
Tess, hulptrainersmaandag16.00uur-17.00uur
KeeperstrainingJozephinemaandag19.30uur-19.30uur