Trainingstijden

Trainingen in de zaal 2019-2020

Vanaf maandag 14 oktober gaan alle teams weer in de zaal trainen. De training in het Dorpshuis zijn t/m de kerstvakantie.
Het nieuwe jaar zullen de teams tijdelijk ergens anders trainen i.v.m. de bouw van de nieuwe sporthal.

Senioren
Dinsdag, 20:00 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Rick Visser
Donderdag, 19:30 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Rick Visser & Nicole Bekker

Dames A1            
Dinsdag,18:30 t/m 20:00 uur, ’t Zijveld, Rick Visser
Donderdag, 19:30 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Rick Visser & Nicole Bekker

Dames A2            
Maandag, 19:30 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Petra Geerling
Woensdag, 19:30 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Petra Geerling

Dames B1       
Dinsdag,18:30 t/m 20:00 uur, ’t Zijveld, Rick Visser
Woensdag, 19:30 t/m 21:00 uur, ’t Zijveld, Petra Geerling

Dames C1       
Dinsdag, 18:00 t/m 19:30 uur ’t Zijveld, Bo Boekel en Ilse Houtenbos
Donderdag, 18:00 t/m 19:30 uur, ’t Zijveld, Simone Dam en

Dames C2
Dinsdag, 18:00 t/m 19:30 uur ’t Zijveld, Bo Boekel en Ilse Houtenbos
Donderdag, 18:00 t/m 19:30 uur, ’t Zijveld, Simone Dam en

Jeugd D1      
Maandag, 18:30 t/m 19:30 uur, Dorpshuis, Anita v/d Gulijk
Woensdag, 18:00 t/m 19:30 uur, Dorpshuis, Tessa Schoonewil
Vanaf 6 januari 2020
Maandag, 18:00 t/m 19:00 uur, Gymzaal HHW-Noord, Anita v/d Gulijk
Dinsdag, 17:00 t/m 18:00 uur, ’t Zijveld, Tessa Schoonewil

Jeugd E1      
Maandag, 17:30 t/m 18:30 uur, Dorpshuis, Anita v/d Gulijk
Vanaf 6 januari 2020
Dinsdag, 18:00 t/m 19:00 uur, Gymzaal HHW-Noord, Anita v/d Gulijk

Jeugd F1                               
Woensdag 17:00 t/m 18:00 uur, Dorpshuis, Lieke Groen en Femke van Dam
Vanaf 6 januari 2020
Dinsdag, 17:00 t/m 18:00 uur, ’t Zijveld, Lieke Groen en Femke van Dam

Keeperstraining D-jeugd t/m Senioren
Donderdag, 19:00 t/m 20:00 uur, Dorpshuis,  Jozephine Zijp
Vanaf 6 januari 2020
Donderdag, 17:00 t/m 18:00 uur, ’t Zijveld,  Jozephine Zijp

Conditietraining D-jeugd t/m Senioren
Woensdag, 19:30 t/m 20:30 uur, buiten “De Groet”, Daphne Kieft

__________________________________________________________________

Trainingen op het complex  “De Groet” 2019-2020

Senioren
Dinsdag       19:30 t/m 21:00 uur, Rick Visser
Donderdag 19:30 t/m 21:00 uur, Rick Visser & Nicole Bekker

Dames A1            
Dinsdag       19:30 t/m 21:00 uur, Rick Visser
Donderdag 18:00 t/m 19:30 uur, Rick Visser & Nicole Bekker

Dames A2            
Dinsdag       19:30 t/m 21:00 uur, Petra Geerling
Donderdag 19:30 t/m 21:00 uur, Petra Geerling

Dames B1       
Dinsdag       19:30 t/m 21:00 uur, Petra Geerling
Donderdag 18:00 t/m 19:30 uur, Rick Visser & Nicole Bekker

Dames C1       
Dinsdag       18:00 t/m 19:30 uur, Bo Boekel en Ilse Houtenbos
Donderdag 18:00 t/m 19:30 uur, Simone Dam en

Dames C2  
Dinsdag       18:00 t/m 19:30 uur, Bo Boekel en Ilse Houtenbos
Donderdag 18:00 t/m 19:30 uur, Simone Dam en

Jeugd D1      
Maandag    19:00 t/m 20:00 uur, Anita v/d Gulijk
Woensdag 17:00 t/m 18:30 uur, Tessa Schoonewil

Jeugd E1      
Maandag 18:00 t/m 19:00 uur,  Anita v/d Gulijk

Jeugd F1                               
Woensdag 17:00 t/m 18:00 uur,  Lieke Groen en Femke van Dam