Trainingstijden

Trainingen in Sporthal ’t Zijveld en Dorpshuis

De zaal training voor de Senioren, A1, B1 en C1, starten vanaf maandag 15 oktober in ‘t Veld in de nieuwe hal ’t Zijveld. De andere teams starten vanaf 22 oktober in het dorpshuis en soms in het ’t Zijveld.

Senioren
Maandag 20:00  t/m 21:30 uur, ’t Zijveld Hal 2B , Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 20:30 t/m 21:30 uur, ’t Zijveld Hal 2 a+b , Rick Visser

Dames A1            
Maandag 20:00  t/m 21:30 uur, ’t Zijveld Hal 2B , Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 19:30 t/m 20:30 uur, ’t Zijveld Hal 2B, Rick Visser

Dames B1       
Maandag 19:00 t/m 20:00 uur, ’t Zijveld Hal 2B, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 19:30 t/m 20:30 uur, ’t Zijveld Hal 2B, Rick Visser

Dames C1       
Maandag 19:00 t/m 20:00 uur, ’t Zijveld Hal 2B, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 19:30 t/m 20:30 uur, ’t Zijveld Hal 2A, Simone Dam

Dames C3  (combi team met VZV)     
Maandag 16:30 t/m 18:00 uur, ’t Zijveld, Betty VZV
Donderdag 16:30  t/m 18:00 uur, ’t Zijveld, Betty VZV

Jeugd D1      
Maandag 17:45 t/m 18:45 uur, Dorpshuis, Kelly Dam
Woensdag 18:00 t/m 19:00 uur, Dorpshuis, Anita v/d Gulijk

Jeugd D3    (combi team met VZV)      
Maandag 17:45 t/m 18:45 uur, Dorpshuis, Kelly Dam
Donderdag  16:00 t/m 17:30 uur, ’t Zijveld, Betty VZV

Jeugd E1      
Maandag  15:45  t/m 16:45 uur,  Dorpshuis, Sandra

Jeugd F1                               
Maandag 16:45 t/m 17:45  uur, Dorpshuis, Sarah, Jill, Lieke

———————————————————————————————————————————————————–

Trainingen op het complex  “De Groet”

Senioren
Maandag 19:30 t/m 21:00 uur, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 19:30 t/m 21:00 uur, Rick Visser

Dames A1            
Maandag 19:30 t/m 21:00  uur, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 18:30 t/m 19:30 uur, Rick Visser

Dames B1       
Maandag 18:30 t/m 19:30 uur, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 18:30  t/m 19:30 uur, Rick Visser

Dames C1       
Maandag 18:30 t/m 19:30 uur, Rick Visser & Nicole Bekker
Woensdag 18:30  t/m 19:30 uur, Simone Dam

Dames C3  (combi team met VZV)     
Woensdag 18:30 t/m 19:30 uur, Simone Dam
Donderdag 16:30  t/m 18:00 uur, VZV, zaal in ’t Veld

Jeugd D1      
Maandag 18:30 t/m 19:30 uur, Kelly Dam
Dinsdag 19:00 t/m 20:00 uur, Anita v/d Gulijk

Jeugd D3    (combi team met VZV)      
Maandag 18:30 t/m 19:30 uur,  Kelly Dam
Donderdag  16:00 t/m 17:30 uur,  VZV, zaal in ’t Veld

Jeugd E1      
Dinsdag 18:00 t/m 19:00 uur,  Anita v/d Gulijk

Jeugd F1                               
Vrijdag 17:00 t/m 18:00 uur,  Sarah Groen