post

Afscheid Simone Dekker na 41 jaar bij Con Zelo

41 jaar lid van onze club: dat is toch wel een bijzondere mijlpaal en daarom werd Simone Dekker opgehaald met een limousine en met familie en teamgenoten door het dorp gereden door Theo Wever, hoofdsponsor van Con Zelo. Op het sportpark kreeg zij met haar gasten een VIP-behandeling en werd ze extra in het zonnetje gezet door de club en haar team. Gezelligheid en lekker handballen stonden altijd voorop bij Simone, maar puntje bij paaltje was ze bloedfanatiek. Maar het moest wel leuk blijven. ”Kalm an hoor, het is maar een spelletje en we moeten morgen allemaal weer te werk”, is een van haar gevleugelde uitspraken. Simone begon in 1978 als mini en doorliep met vriendinnen en (deels) haar zussen Kim en Marit alle teams. Ze stond altijd paraat voor de club: draaide zonder morren zaal- en kantinediensten en was er altijd als er acties waren om geld in te zamelen voor de club. Hoogtepunt in haar sportieve carrière was het kampioenschap met de recreanten in 2018, net als de tweede plek in de bekerfinale in 2016. Simone stopt met handballen, maar blijft aan de club verbonden als sponsor met een reclamebord van haar modezaak Gewoon Simoon langs een van de velden. Bedankt Simone! Tegelijk met Simone stopt uit hetzelfde team ook Miranda Smit, die heel lang lid was van onze club en daarom een mooie bos bloemen kreeg.